Збірна України вдало стартувала на чемпіонаті Європи з футзалу

Українські міні-футболісти зуміли обіграти румунів і практично забезпечили собі участь у чвертьфіналі змагань.

Збірна України з футзалу вдало стартувала на чемпіонаті Європи, який у ці дні проходить у Бельгії.

Українці у дебютному поєдинку обіграли Румунію 1:0.

Підопічні Євгена Ривкіна провели стартовий поєдинок досить обережно, адже до цього румуни вже встигли розгромити у своєму першому матчі господарів турніру 6:1. Тому ціна будь-якої помилки була високою. У той же час українці зуміли вразити ворота суперника у кінці першого тайму - відзначився Олександр Сорокін з харківського "Локомотива". У другій 20-хвилинці успішно застосували оборонну тактику і здобули важливі три очки.

1 лютого українці проведуть заключний поєдинок групового турніру - у випадку нічийного результату з Бельгією команда Ривкіна відправиться у чвертьфінал.

Румунія - Україна- 0:1 (0:1)

Румунія: Янку - Стойка, Аль-Іоані, Мовіляну, Герман, Шоч, Сотірке, М. Матей, Лупу, Ігнат, Ф. Матей, Маня, Радуку.

Україна: Іваняк - Овсянніков, Бондар, Рогачов, Павленко - А. Сорокін, Кисельов, Клочко, Д. Сорокін, Валенко, Белоцерковець, Шотурма

Голоти: Д. Сорокін, 18.

Попередження: Ф. Матей, 5, Шоч, 37 - А. Сорокін, 20, Рогачов, 30, Валенко, 37.

Зазначимо, що в інших групах лідирують збірні Росії (група В), Словенії (група С) і Хорватії (D).

Нагадаємо, що українська збірна з футзалу є однією з найбільш титулованих серед усіх командних видів спорту за період незалежності: українці двічі ставали володарями срібних медалей футзального Євро - в 2001 і 2003 роках, а в 1996 році посіли четверте місце на чемпіонаті світу. !zn