Українській лижниці не вистачило чотирьох секунд до перемоги на 15-кілометровій дистанції © paralympic.org.ua
Юлія Батенкова виборола срібну медаль Паралімпійських ігор у Сочі. Таким чином, за три дні перегонів в активі української збірної, яка була на межі бойкотування Паралімпіади, вже 7 нагород.

Українка Юлія Батенкова виграла срібну медаль Паралімпіади в Сочі на лижній дистанції 15 км.

30-річна спортсменка з Ковеля на останніх метрах дистанції українка не змогла наздогнати шведську лижницю Хелен Ріпу, поступившись їй всього 3,9 секунди. Третьою фінішувала росіянка Анна Міленіна, яка відстала від групи лідерів більш ніж на півтори хвилини.

Також у гонці взяло участь ще троє українок Олександра Кононова фінішувала 6-ю, Людмила Ляшенко - 9-ю, а Катерина Павленко - 11-ою.

Таким чином, Батенкова стала дворазовою медалісткою Сочі-2014 - раніше вона була третьою у біатлонному спринті стоячи. Усього в активі волинянки - вже 10 медалей Паралімпійських ігор. Примітно, що ще жодного разу їй не підкорялося золото Ігор.

Медаль Батенковой стала сьомою в скарбничці української паралімпійської збірної: всього спортсмени-інваліди виграли в Сочі дві золотих, дві срібних та три бронзових нагороди. !zn