Українські футболісти виграли Кубок Кіпру

Українські футболісти виграли Кубок Кіпру Роман Безус © Omonia FC
Роман Безус взяв участь у фіналі.

"Омонія", за яку виступають українці Роман Безус та Артем Бєсєдін, здобула Кубок Кіпру сезону-2022/23.

Клуб пробився у фінал, де зустрічався з АЕЛом та здобув перемогу з рахунком 1:0 завдяки голу Каріма Ансаріфарда наприкінці зустрічі.

Безус вийшов на заміну у другому таймі на 73-й хвилині, але результативними діями хавбек не відзначився. Раніше в рамках турніру він провів чотири поєдинки та забив один гол. Бєсєдін також зіграв три кубкові матчі, але пропускав фінал через травму.

32-річний Роман Безус виступає за "Омонію" з минулого року. 27-річний Артем Бєсєдін перейшов до кіпрського клубу з київського "Динамо" на правах оренди у січні.

Раніше повідомлялося про те, що український футболіст став чемпіоном Польщі.