Україна здобула срібну медаль юніорського чемпіонату світу з біатлону

Україна здобула срібну медаль юніорського чемпіонату світу з біатлону © Оксана Гаранец
Українці стали другим у чоловічій естафеті.

Збірна України виграла другу медаль на юніорському чемпіонаті світу-2024 з біатлону в Отепя (Естонія).

Збірну у чоловічій естафеті представляли Степан Кінаш, Богдан Борковський, Сергій Супрун та Віталій Мандзін.

Супрун вивів Україну на третє місце перед виступом на фінішера. Мандзін з двома додатковими патронами на заключній стрільбі випередив француза Жака Жеффері та зміг втримати друге місце, яке принесло збірній срібло турніру.

Чемпіонами світу стали норвежці, які фінішували із запасом 56,5 секунди, попри три кола штрафу. Третьою стала Франція.

1. Норвегія (3 штрафні кола + 12 додаткових патронів) – 1:25:03.1

2. Україна (0+11) – +56.5

3. Франція (1+10) – +1:06.0

Для збірної України це друга медаль на юніорському ЧС. Першою нагородою команди стало золото Олександри Меркушиної у масстарті.

Раніше повідомлялося про те, що українська біатлоністка Дмитренко встановила національний рекорд сезону в гонці чемпіонату світу.