Туреччина - Україна: найкращі фото матчу

Фото
Підопічні Андрія Шевченка були близькі до перемоги, але не втримали перевагу у два м'ячі.

У турецькому місті Конья відбувся матч кваліфікації ЧС-2018 між збірними Туреччини та України. Підопічні Андрія Шевченка вели з рахунком 2:0, але в підсумку пропустили два голи у відповідь.

У першому таймі українські футболісти зуміли забити господарям поля двічі, а турки відповіли точним ударом головою від Туфана. Після перерви українці все частіше почали відходити до своїх воріт, що привело до небезпечних моментів у володіннях П'ятова. В одному з епізодів Тосун у боротьбі зі Степаненком заробив пенальті, який реалізував Чалханоглу і встановив нічийний рахунок, який став остаточним.

Нагадаємо, в першому матчі кваліфікації ЧС-2018 українці зіграли внічию з Ісландією.