"Шахтар" здійснив неймовірний камбек і обіграв "Антверпен" у Лізі чемпіонів

© ФК Шахтер
"Гірники" провалили перший тайм, але реабілітувалися у другому.

У середу, 4 жовтня, донецький "Шахтар" на виїзді зустрічався із бельгійським "Антверпеном" у другому турі групового етапу Ліги чемпіонів.

Команда Патріка ван Леувена здобула вольову перемогу з рахунком 3:2.

Перший тайм вийшов провальним для "гірників". Муя вже на третій хвилині вивів господарів поля вперед після пасу Вермерена ударом у дальній кут. Потім Вермерен віддав ідеальний пас, а Баліквіша в дотик переграв воротаря.

"Шахтар" після перери почав показувати зовсім інший рівень гри та зумів оформити камбек. Вже на старті другого тайму Сікан скоротив відставання ударом головою. На 71-й хвилині Ракіцький пробив низом зі штрафного, а м'яч із рикошетом від захисника опинився у сітці воріт.

Переможний гол донеччани забили на 76-й хвилині: воротар "Антверпена" помилився та подарував м'яч Назарині, який віддав пас на Сікана, а форвард пробив по порожніх воротах та оформив дубль. На останній хвилині матчу Степаненко зіграв рукою, блокуючи удар Алдервейрелда, а рефері призначив пенальті. Сам ветеран "Антверпена" вирішив виконати покарання та не влучив у ворота.

"Антверпен" – "Шахтар" – 2:3

Голи: Муя, 3, Баліквіша, 33 – Сікан, 48, 76, Ракіцький, 71

"Антверпен": Бюте, Батай, Алдервейрелд, Кулібалі, Вейндал (Іленіхена, 83), Еккеленкамп, Вермерен, Кейта (Юсуф, 83), Муя (ван ден Босх, 88), Янссен, Баліквіша

"Шахтар": Різник, Конопля, Ракіцький, Матвієнко, Азаров, Степаненко, Зубков, Назарина, Судаков, Криськів, Сікан (Швед, 87)

Попередження: Кейта, Янссен, Алдервейрелд – Конопля, Ракіцький, Сікан

На 90+7-й хвилині Алдервейрелд ("Антверпен") не реалізував пенальті.

Відеоогляд матчу доступний за посиланням.

"Шахтар" здобув першу перемогу у групі H після стартової поразки від "Порту" (1:3). Наступний матч у ЛЧ чемпіон України проведе на виїзді проти "Барселони" 25 жовтня.

Ліга чемпіонів: розклад та результати всіх матчів дня 4 жовтня.