Пішли з поля на другій хвилині: "Фенербахче" бойкотував матч за Суперкубок Туреччини

Відео
Пішли з поля на другій хвилині: © EPA-EFE/STR
Цього року клуб може залишити національний чемпіонат.

Стамбульський клуб "Фенербахче" влаштував бойкот у матчі за Суперкубок Туреччини-2023 проти "Галатасарая".

Тренерський штаб виставив на гру склад з футболістів, які представляють молодіжну команду.

Вже на першій хвилині форвард "Галатасарая" Мауро Ікарді забив гол, після чого тренер "Фенербахче" повів команду з поля, а суперники почали святкувати перемогу.

При цьому "Галатасарай" для своїх уболівальників на трибунах додатково провів тренувальну гру.

"Фенербахче" влітку хоче розглянути питання про зміну національного чемпіонату. Позиція клубу пояснюється березневим епізодом, коли на матчі з "Трабзонспором" (3:2) фанати суперника вибігли на поле та атакували гравців "Фенербахче", через що почалася бійка.

При цьому Суперкубок-2023 мав пройти ще у грудні минулого року у Саудівській Аравії, але гру було скасовано. Місцева влада заборонила командам виходити на поле у футболках з цитатою засновника Туреччини Мустафи Кемаля Ататюрка та не захотіла включати гімн Туреччини.

Раніше повідомлялося про те, що колишній тренер "Динамо" залишив польський клуб після нападу фанатів.