Мудрик відзначився гольовим пасом за "Челсі" у матчі з "Манчестер Юнайтед"

Мудрик відзначився гольовим пасом за © EPA-EFE/PETER POWELL
Команда українця при цьому програла.

Футболіст збірної України Михайло Мудрик відзначився результативною передачею за лондонський "Челсі" у матчі проти "Манчестер Юнайтед" у 15-му турі англійської Прем'єр-ліги.

Мудрик вийшов на поле в Манчестері з перших хвилин та регулярно загострював ситуацію в атаці. Українець не реалізував кілька моментів, а в одному з епізодів після його удару м'яч влучив у стійку.

На 45-й хвилині поєдинку Михайло віддав пас на Коула Палмера, який зрівняв рахунок. Варто зазначити, що у підсумку "Челсі" зазнав поразки з рахунком 1:2. Мудрика було замінено на 77-й хвилині.

"Манчестер Юнайтед" – "Челсі" – 2:1

Голи: Мактоміней, 19, 69 – Палмер, 45

Відеоогляд матчу

Михайло Мудрик у поточному сезоні провів за "Челсі" вже 14 матчів, у яких записав на свій рахунок 2 голи та 2 асисти. У минулому турі проти "Брайтона" (3:2) українець заробив пенальті.

"Челсі" з 19 очками залишився на 10-й позиції у турнірній таблиці Прем'єр-ліги.

Варто зазначити, що в рамках ігрового дня в АПЛ ще один українець Ілля Забарний провів повний матч за "Борнмут" проти "Крістал Пелес" та допоміг команді перемогти з рахунком 2:0. Крім того, Єгор Ярмолюк провів один тайм за "Брентфорд" проти "Брайтона" (2:1).

Раніше повідомлялося, що український воротар Лунін допоміг "Реалу" обіграти "Гранаду" в чемпіонаті Іспанії.