Ліга чемпіонів: неймовірний матч "Реала" Луніна проти "Ман Сіті", нічия "Арсеналу" Зінченка та "Баварії"

Ліга чемпіонів: неймовірний матч © Real Madrid
Стартувала стадія 1/4 фіналу турніру.

У вівторок, 9 квітня, відбулися перші матчі у двох парах команд у рамках 1/4 фіналу плей-офф Ліги чемпіонів.

На "Сантьяго Бернабеу" "Реал" та "Манчестер Сіті" видали неймовірний поєдинок, забивши шість голів.

Вже на старті зустрічі "Сіті" вийшов уперед, коли Бернарду зі штрафного точно влучив у ближній кут воріт українського кіпера "Реала" Луніна.

Проте практично одразу "Реал" відповів двома голами - Камавінга не без допомоги рикошету від Діаша зрівняв результат, а Родріго вивів господарів уперед.

У другому таймі команди порадували вболівальників ще трьома шедевральними голами – спочатку Фоден та Гвардіол фантастичними дальніми ударами знову вивели англійців уперед, а остаточний рахунок у поєдинку встановив Вальверде, чудово злету приклавшись у дальній кут – 3:3.

"Реал" – "Манчестер Сіті" – 3:3

Голи: Рубен Діаш, 12 (автогол), Родріго, 14, Вальверде, 79 - Бернарду Сілва, 2, Фоден, 66, Гвардіол 71.

"Реал": Лунін, Менді, Рюдігер, Тчуамені, Карвахаль, Камавінга, Кроос (Модрич, 72), Вальверде, Вінісіус (Хоселу, 86), Беллінгем, Родріго (Браїм Діас, 72)

"Манчестер Сіті": Ортега, Гвардіол, Рубен Діаш, Аканджі, Стоунз, Ковачіч, Родрі, Гріліш, Фоден (Альварес, 87), Бернарду Сілва, Голанд

Попередження: Тчуамені, Карвахаль - Аканджі, Бернарду Сілва.

Відеоогляд матчу доступний за посиланням.

У матчі в Лондоні "Арсенал" та "Баварія" сильнішого не визначили - 2:2. Рахунок у поєдинку відкрив Сака, мюнхенці відповіли двома точними ударами від Гнабрі та Кейна, а нічию господарям приніс удар Троссарда.

Зазначимо, що весь другий тайм у складі "канонірів" провів український футболіст Олександр Зінченко.

"Арсенал" – "Баварія" – 2:2

Голи: Сака, 12, Троссард, 76 - Гнабрі, 18, Кейн, 32 (з пенальті).

"Арсенал": Райя, Уайт, Саліба, Габріел, Ківіор (Зінченко, 46), Едегор, Жоржиньо (Жезус, 66), Райс, Сака, Гаверц (Парті, 85), Мартінеллі (Троссард, 66).

"Баварія": Нойєр, Кімміх, Даєр, де Лігт, Девіс, Лаймер, Горецка, Сані (Коман, 66), Мусіала, Гнабрі (Геррейру, 70), Кейн.

Попередження: Парті - Девіс, Кейн.

Матчі-відповіді в обох парах пройдуть на полях гостей 17 квітня.

Нагадаємо, в інших двох парах зустрінуться французький ПСЖ та каталонська "Барселона", а також мадридський "Атлетіко" та дортмундська "Боруссія".

"Манчестер Сіті" є чинним переможцем Ліги чемпіонів, у минулорічному фіналі обігравши міланський "Інтер" (1:0).

Раніше повідомлялося про те, що ІДІЛ може здійснити теракти на чвертьфінальних матчах Ліги чемпіонів.