Капітан збірної України з біатлону Підручний потрапив до топ-5 спринту на чемпіонаті світу Підручний став п'ятим © Оксана Гаранец
Українець до останнього боровся за медаль.

Українець Дмитро Підручний посів п'яте місце у чоловічих спринтерських перегонах на чемпіонаті світу-2023 з біатлону в німецькому Оберхофі.

Дистанцію за 10 км Підручний пройшов без штрафних кіл і фінішував із відставанням за 53,4 секунди від чемпіона.

Весь подіум зайняли представники Норвегії: переміг Йоханнес Бе, другим став Тар'єй Бе, третім — Стурла Легрейд.

Чемпіонат світу з біатлону-2023 триватиме до 19 лютого, а розіграно буде 12 комплектів медалей.

Нагадаємо, що цього сезону Кубка світу з біатлону Україна поки залишається без нагород.

На чемпіонаті Європи-2023 у Швейцарії Україна виборола три медалі, посівши третє місце у загальному заліку.

Раніше повідомлялося про те, що Україна потрапила до топ-10 у стартовій гонці чемпіонату світу з біатлону.