Формула-1: Ніко Росберг перервав переможну серію Льюїса Хемілтона черговою перемогою у Монако

Формула-1: Ніко Росберг перервав переможну серію Льюїса Хемілтона черговою перемогою у Монако Ніко Росберг отримав нагороду з рук принца Монако © f1news.ru
Німецький пілот вийшов на перше місце у загальному заліку чемпіонату світу. А на подіумі вже вкотре не виявилося чинного переможця минулого сезону Себастьяна Феттеля. Схоже, що чотириразовий чемпіон вже змирився зі своїм становищем.

Пілот "Мерседеса" Ніко Росберг другий рік поспіль став переможцем "Гран-прі Монако", перервавши переможну серію з чотирьох перших місць свого партнера з команди, британця Льюїса Хемілтона.

Друга перемога німця в сезоні дозволила німцю повернути лідерство в особистому заліку, обігнавши Льюїса Хемілтона, який в Монако фінішував другим.

Це п'ятий поспіль дубль "Мерседеса" і шоста з шести перемог у сезоні. На третьому місці фінішував Даніель Ріккьярдо з "Ред Булла".

Наступний етап чемпіонату світу відбудеться в Канаді 7-8 червня.

Зазначимо, що чинний чемпіон світу Себастьян Феттель з "Ред Булл" зійшов вже на 6-му колі через проблеми з турбіною.

Marussia F1 Team 2

Кубок Конструкторів. 1. Мерседес - 240 очок. 2. Ред Булл - 99. 3. Феррарі - 78. 4. Форс Індія - 67. 5. Макларен - 52...

Тим часом, партнери з "Мерседесу", з'ясувавши відносини на трасі, знову взялися до лайки.

Розлад між напарниками з "Мерседесу" Льюїсом Хемілтоном і Ніко Росбергом почався ще два тижні тому на "Гран -прі Іспанії", інформує Autosport. Незважаючи на те що конфлікт у колективі став надбанням громадськості лише в Монако, відносини між партнерами по команді розладналися раніше - тоді Хемілтон порушив вимогу команди і перевів двигун у граничний режим роботи на останніх колах дистанції. Ніко Росберг вважаэ, що у нього вкрали шанс поборотися за перемогу, після чого британець приніс йому свої вибачення.

"У Барселоні було все навпаки, - сказав глава "Мерседесу" Тото Вольф. - Тоді Ніко був засмучений тим, що сталося в перегонах, і мені здається, що це нормально. У всіх свої уявлення про дійсність і свої переконання. Це схоже на суперечку. Ви вважаєте себе правим, а опонент - себе. Немає нічого чорного і білого. Є півтони".

Нагадаємо, що Ніко Росберг ще ніколи не володів чемпіонським титулом, здобувши всього 5 перемог на Гран-прі. Тоді як Хемілтон у 2008 році вигравав чемпіонат, а на рік раніше - був другим за результатами сезону. !zn