Довбик забив гол за "Жирону" у третьому поспіль матчі чемпіонату Іспанії

Довбик забив гол за Артем Довбик © Getty Images
Команда при цьому не втримала перемогу.

Нападник збірної України Артем Довбик забив гол за "Жирону" у матчі 18-го туру іспанської Ла Ліги.

Команда українця на виїзді зустрічалася з "Бетісом", а Довбик вийшов на поле у стартовому складі. Ще один українець із "Жирони" Віктор Циганков пропускав поєдинок через травму.

Наприкінці першого тайму гості заробили пенальті, коли гравець "Бетіса" сфолив на Савіо. Довбик виконав покарання та ударом низом переграв воротаря.

У другому таймі обидві команди створювали моменти, але пощастило "Бетісу". На 88-й хвилині після розіграшу кутового Песселья скористався відскоком м'яча і завдав потужного удару під поперечину. Команди зрештою не визначили переможця – 1:1.

"Бетіс" – "Жирона" – 1:1

Голи: Песселья, 88 – Довбик, 39 (з пенальті)

Відео голу Довбика доступне за посиланням.

"Жирона" провела свій останній матч цього року і з 45 очками продовжує боротьбу з "Реалом" за лідерство у турнірній таблиці Ла Ліги.

Нагадаємо, Артем Довбик перейшов до "Жирони" в серпні з "Дніпра-1". Український форвард записав на свій рахунок вже 11 голів та 4 асисти у поточному сезоні чемпіонату Іспанії.

Раніше повідомлялося про те, що Довбик та Циганков стали трансферними цілями європейських топ-клубів.