Довбик забив гол з передачі Циганкова за "Жирону" у переможному матчі

Довбик забив гол з передачі Циганкова за Артем Довбик © Girona FC
"Жирона" продовжує лідирувати у чемпіонаті Іспанії.

"Жирона" здобула перемогу над "Райо Вальєкано" з рахунком 2:1 у 13-му турі чемпіонату Іспанії завдяки результативним діям українців Артема Довбика та Віктора Циганкова.

Український дует з'явився на полі у стартовому складі. "Райо" вдалося відкрити рахунок на п'ятій хвилині, проте ще до перерви "Жирона" відновила рівновагу. Циганков увійшов до штрафного майданчика з флангу і віддав пас на Довбика, який відправив м'яч у сітку воріт.

Відео голу Довбика доступне за посиланням.

Переможний гол "Жирони" на 65-й хвилині забив Савіо, який зіграв на добиванні після удару Довбика та сейва воротаря.

"Жирона" здобула п'яту перемогу поспіль у Ла Лізі і продовжує лідирувати у турнірній таблиці. Артем Довбик провів за команду 14 матчів, забив 7 голів і віддав 4 асисти у чемпіонаті. На рахунку Віктора Циганкова цього сезону Ла Ліги 11 матчів, 2 голи та 2 асисти.

Раніше повідомлялося про те, що український нападник відзначився дебютним гольовим пасом у чемпіонаті Англії.