"Динамо" обіграло "Металіст" у першому матчі під керівництвом Шовковського

"Динамо" забило три голи © УПЛ
Кияни здобули три очки.

У п'ятницю, 28 квітня, в рамках 23 туру української Прем'єр-ліги харківський "Металіст" приймав київське "Динамо" в Ужгороді.

Поєдинок завершився перемогою "Динамо" з рахунком 3:1. Кияни у першому таймі володіли перевагою, проте свої моменти реалізувати не зуміли.

У другому таймі після вилучення у харків'ян гра остаточно перейшла під повний контроль "Динамо", яке скористалося численною перевагою та двічі забило – спочатку Сирота шикарним дальнім ударом відкрив рахунок, а після Ванат замкнув простріл від Кабаєва.

Коли здавалося, що "Динамо" впевнено доведе справу до спокійної перемоги "Металіст" зумів включитися у гру – Картушов скористався помилкою Попова і викотив на порожні на Прядуна – 1:2.

Наприкінці харківський клуб навіть міг врятувати нічию, проте небезпечний удар зі штрафного відбив Нещерет, а Вівчаренко в контратаці встановив остаточний рахунок на табло – 3:1.

"Металіст" – "Динамо" – 1:3

Голи: Прядун, 81 – Сирота, 70, Ванат, 76, Вівчаренко, 90.

"Металіст": Єрмолов, Романюк, Паті, Порох, Коррал, Картушов. Ралюченко, Демченко, Чайковський (Бойчук, 46, Наумець, 72), Панасенко (Багачанський, 60), Прядун.

"Динамо": Нещерет, Вівчаренко, Сидорчук, Ванат (Рамірес, 78), Андрієвський, Тимчик, Дячук (Попов, 78), Буяльський, Сирота, Беніто (Діалло, 78), Волошин (Кабаєв, 46).

Попередження: Прядун, Коррал, Демченко – Вівчаренко, Рамірес.

Зазначимо, що цей поєдинок став першим для "Динамо" під керівництвом Олександра Шовковського. Після минулого туру головний тренер "Динамо" Мірча Луческу офіційно пішов на лікарняний через коксартроз, а легендарний голкіпер тимчасово обійняв цю посаду.

"Динамо" набрало 44 очки і посідає четверте місце у турнірній таблиці УПЛ. "Металіст" знаходиться на 15-й позиції.

Раніше повідомлялося про те, що помер відомий футболіст "Динамо".