"Динамо" обіграло "Кривбас" у першому матчі після звільнення Луческу

Відео
© УПЛ
Кияни перемогли на виїзді.

У неділю, 12 листопада, у Кривому Розі на стадіоні "Гірник" у рамках 14-го туру української Прем'єр-ліги зустрічалися місцевий "Кривбас" та київське "Динамо".

Матч завершився з рахунком 2:0 на користь киян. Доля поєдинку вирішилася ще в першому таймі, коли на восьмій хвилині Ванат відкрив рахунок, а за чотири хвилини головний арбітр Максим Козиряцький показав пряму червону картку капітану господарів Данилу Безкоровайному за спірний фол останньої надії на нападнику "Динамо".

У середині першої половини гри Караваєв подвоїв перевагу та фактично закрив результат протистояння одного із центральних матчів туру.

"Кривбас" – "Динамо" – 0:2

Голи: Ванат, 8, Караваєв, 27.

"Кривбас": Кліщук, Понеділок, Стецьков, Безкоровайний, Дібанго, Кузик (Прінс, 86), Бізімана, Приходько (Рябов, 18), Задерака (Вакулко, 74), Іліч, По (Кожушко, 46).

"Динамо": Бущан, Попов, Бражко, Шепелєв (Андрієвський, 80), Ванат (Супряга, 88), Караваєв (Малюк, 90+1), Тимчик, Дячук, Царенко (Буяльський, 80), Дубінчак, Беніто (Кабаєв, 46).

Попередження: Андрієвський.

Вилучення: Безкоровайний, 12.

Таким чином, "Динамо" перервало серію без перемог в УПЛ, яка розпочалася з 1 жовтня. У турнірній таблиці УПЛ кияни посідають восьме місце, а "Кривбас" залишається на другому рядку.

Зазначимо, що це був перший поєдинок "Динамо" під керівництвом виконувача обов'язків головного тренера "біло-синіх" Олександра Шовковського після звільнення Мірчі Луческу.

Раніше стали відомі причини відходу Луческу з "Динамо".