"Челсі" з Мудриком здобув неймовірну перемогу над МЮ в матчі АПЛ

© EPA-EFE/NEIL HALL
Українець взяв участь в одному з голів.

У 31-му турі англійської Прем'єр-ліги лондонський "Челсі" приймав "Манчестер Юнайтед" та здобув перемогу у видовищному матчі з рахунком 4:3.

У стартовому складі лондонців на поле вийшов Михайло Мудрик. "Сині" вийшли вперед уже на 4-й хвилині зусиллями Галлахера, а український вінгер взяв участь у другому голі своєї команди.

Мудрик віддав пас у штрафний майданчик на Кукурелью, який заробив пенальті. Покарання реалізував Палмер, який зробив рахунок 2:0 на користь "Челсі". Українця було замінено на 71-й хвилині.

МЮ вдалося відігратися ще в першому таймі завдяки голам Гарначо та Фернандеша. Щобільше, гості навіть повели у рахунку, коли Гарначо оформив дубль після перерви.

Рахунок 2:3 тримався до компенсованого часу. Лише на десятій доданій хвилині "Челсі" вдалося заробити ще один пенальті, який реалізував Палмер та зрівняв рахунок. Саме він став зрештою абсолютним героєм поєдинку, коли після розіграшу кутового за допомогою рикошету забив свій третій гол і приніс лондонцям перемогу.

"Челсі" – "Манчестер Юнайтед" – 4:3

Голи: Галлахер, 4, Палмер, 19 (з пенальті), 90+10 (з пенальті), 90+11 – Гарначо, 34, 67, Бруну Фернандеш, 39

Відеоогляд матчу

"Челсі" після цієї перемоги з 43 очками перебуває на десятій позиції. "Ман Юнайтед" із 48 пунктами йде шостим.

Раніше повідомлялося про те, що Зінченко вперше за два місяці зіграв у стартовому складі "Арсенала".