"Баєр" оформив рекордну серію без поразок в історії європейського футболу

© EPA-EFE/CHRISTOPHER NEUNDORF
Леверкузенці перевершили досягнення "Бенфіки".

Леверкузенський "Байєр" встановив новий рекорд Європи всіх часів за тривалістю серії матчів без поразок.

Команда Хабі Алонсо у матчі-відповіді півфіналу Ліги Європи приймала "Рому" і в компенсований час врятувала нічию – 2:2.

Таким чином, німецький клуб продовжив серію без поразок, яка розпочалася у червні минулого року і тепер складається з 49 матчів (40 перемог, 9 нічиїх). Леверкузенці встановили новий рекорд Європи всіх часів серед команд, які грали у єврокубках.

Таким чином, "Баєр" перевершив досягнення португальської "Бенфіки", яка не програвала у 48 поспіль поєдинках у період з 22 грудня 1963 року до 7 лютого 1965 року.

Варто зазначити, що перший матч між "Баєром" та "Ромою" завершився перемогою німців з рахунком 2:0, тому команда Хабі Алонсо вийшла у фінал Ліги Європи, де 22 травня зіграє з "Аталантою".

Також "Баєр" у нинішньому сезоні перервав гегемонію "Баварії" та виграв чемпіонат Німеччини. Окрім того, команда пробилася у фінал Кубка Німеччини.

Раніше повідомлялося про те, що перспективний український нападник підписав довгостроковий контракт з "Баєром".