39-річний Ібрагімович через травму пропустить Євро-2020

39-річний Ібрагімович через травму пропустить Євро-2020 Ібрагімович повернувся до збірної у березні © uefa.com
Форвард через вік навряд чи зможе потрапити на чемпіонат Європи в майбутньому.

Нападник "Мілана" і збірної Швеції Златан Ібрагімович не зіграє на Євро-2020, про що повідомив офіційний Twitter шведської федерації футболу.

39-річний футболіст повідомив тренерський штаб збірної Швеції про те, що не зможе взяти участь у турнірі через травму.

Ібрагімович отримав пошкодження коліна в грі з "Ювентусом" (3:0) 9 травня після невдалої обробки м'яча, а в другому таймі він вимушено покинув поле.

Златан виступав за збірну Швеції з 2001 по 2016 рік, а потім повернувся в команду в березні після тривалої перерви. У 118 матчах він забив 62 голи і є найкращим бомбардиром команди.

Нагадаємо, в квітні "Мілан" підписав новий контракт з Ібрагімовичем.