У молодих демократично орієнтованих партій поки немає шансів пройти в Раду – Гриценко

Поділитися
У молодих демократично орієнтованих партій поки немає шансів пройти в Раду – Гриценко Гриценко не передбачає виборів до весни
Шанс потрапити у новий парламент з'явиться у молодих партій за умови їх об'єднання.

Глава партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко не бачить якісного іншого майбутнього з нинішніми політичними силами, про це він заявив в інтерв'ю програмі "Лівий берег" з Сонею Кошкіною".

"Я не бачу якісно іншого майбутнього з нинішніми політичними силами, які сформували парламент, уряд і - відповідно - підтримують роботу Президента. Обіцяні 62 реформи провалені. Обіцяли "Жити по-новому", а доводиться виживати. Тому тільки нова якість, нова мораль може щось змінити. Нове - не обов'язково молоді. Ми бачимо молодих депутатів кшталт Сергія Березенко, Олеся Довгого, а якості немає. Зараз головне питання в тому, чи відбудеться становлення цих молодих демократичних) сил і якщо їх об'єднання не в одну партію, то хоча б в одну команду, яка узгоджена, однією програмною основою піде на вибори. Хоча до весни я особисто виборів не передбачаю", - вважає політик.

На питання журналіста про те, чи не скомпрометовані молоді сили, зокрема, йдеться і про партії, до якої належить Сергій Лещенко і Світлана Заліщук, Гриценко відповів: "Головна проблема не в цьому, а в тому, що представники різних демократичних сил не знайшли між собою порозуміння. Вони почали з хорошого об'єднавчого процесу - позиціонували себе як єврооптимісти, антикорупціонери, об'єднувалися в парламенті, спільно визначали порядок денний, скрізь їздили разом, в тому числі, за кордон, спільно голосували. Але навіть на етапі формування однієї партії - ще далеко на березі - вони розійшлися на два ( "Демальянсу" і "Хвилю" Сакварелідзе-Касько, за фактом - Саакашвілі)".

Читайте також: В НАЗК розпочали перевіряти купівлю квартири Лещенком

Гриценко також зазначив, що його партія два тому прийняла рішення - оцінивши політичний спектр - з ким можна було б об'єднатися. І це, насамперед, - "Демальянсу" і "Сила людей". Перша така спроба об'єднатися була зроблена на парламентських виборах 2014 року невдало. "Під час місцевих виборів (у жовтні 2015-го – ред.) ми знову пропонували йти разом, навіть були готові об'єднатися в одну партію, але і "СЛ", і Демальянсу вирішили спробувати свої сили самостійно. Моя оцінка з цього приводу: я не бачу в цих партіях, де об'єдналися журналісти, люди без політичного досвіду і досвіду партійного будівництва, перспективи самостійного проходу в парламент. Їх добре знають в фейсбуці, але фейсбук - будемо відверті - голосує мало. Зрештою, вони побачать свій рейтинг і шукати перспективи об'єднання", - переконаний голова партії "Громадянська позиція".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі