Ситник заявив, що НАБУ розслідує справу про передачу структурам Медведчука ділянки нафтопроводу «Дружба»

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
Ситник заявив, що НАБУ розслідує справу про передачу структурам Медведчука ділянки нафтопроводу «Дружба» Фото: Лента.ру © Лента.ру
За словами директора НАБУ, саме з цього факту почалася атака відомих телеканалів на антикорупційний блок.

В полі зору громадськості та ЗМІ постійно фігурують звичні з точки зору корупційних підозр прізвища. Але на периферії уваги залишаються люди, які можуть бути корумповані іншими країнами і працювати проти України: Віктор Медведчук, Андрій Деркач.

Очевидні їх комерційні плюси від їх антиукраїнської діяльності тут. У одного - це труба і мережі АЗС, в іншого - «Енергоатом», який він досі  відчутно контролює через свої кадри. Про те, чи потрапляють вони в зону уваги антикорупційних органів, ZN.UA поцікавилося у директора НАБУ Артема Ситника.

«Якщо подивитися їх телеканали, то ми постійно в зоні їхньої уваги», - відповів він. - Що стосується нас, то в СБУ є окреме управління, яке займається захистом української державності. На мою думку, будь-який вплив інших країн на чиновників і депутатів України - це винятковий мандат Служби безпеки. Тому я не уповноважений давати коментарі з цього приводу».

Однак, якщо мова йде про державний «Енергоатом», то це, природно, зона відповідальності НАБУ, визнав глава бюро. І це державне підприємство, як і будь-яке інше, знаходиться в зоні постійної уваги антикорупційних органів.

«Плюс у нас є одна глобальна справа про трубу, з якої, власне, і почалася вся ця масштабна атака на нас. Йдеться про передачу ділянки колишнього радянського трубопроводу «Дружба», який проходив по території України, в приватні руки», - прокоментував директор НАБУ питання ZN.UA щодо того, чи розслідує НАБУ справу про нафтопродуктопровід, пов'язаний зі структурами Віктора Медведчука, і куди рухається справа.

За словами Ситника, саме у зв'язку з цим на відомих телеканалах не перестають розповідати страшилки про НАБУ і зовнішнє управління.

Показовим є той факт, що в момент, коли близьким до Медведчука структурам передавалася ця частина труби, в Криму зі списку націоналізованих був виведений, а потім проданий судноремонтний завод, який належить Порошенку. Про що ZN.UA також уточнило у директора НАБУ.

На що Артем Ситник відповів, що в цій справі «дуже багато судових рішень, в тому числі і мирових угод». І детективи досліджують їх.

Як просуваються розслідуванням щодо людей експрезидента Порошенка? Чи є у НАБУ претензії до Медведчука? Чи реально зламати багаторівневу систему підкупу народних депутатів? Чи приніс син Євгена Щербаня обіцяні документи в НАБУ? Хто має призначати директора НАБУ - президент чи Кабмін? Чи вціліє антикорупційний блок, чи все ж все ж буде похований під уламками обіцянок чинної влади? Читайте у другій частині інтерв'ю з Артемом Ситником.

Першу частину інтерв'ю можна прочитати тут.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі