Рибак пообіцяв прийняти євроінтеграційні закони на осінній сесії Ради

Поділитися
Рибак пообіцяв прийняти євроінтеграційні закони на осінній сесії Ради Володимир Рибак
Український парламент у вересні розгляне і прийме закони, необхідні для підписання Угоди про асоціацію Україна - ЄС.

Євроінтеграційні закони будуть розглянуті і прийняті на осінній сесії Верховної Ради. Таку думку висловив спікер Ради Володимир Рибак.

Як повідомляє прес-служба Верховної Ради, Рибак зустрівся у четвер, 30 травня у Києві з віце-президентом Європейського парламенту Яцеком Протасевичем і обговорив перспективи євроінтеграції України.

Протасевич зазначив, що український парламент об'єднався навколо ідеї євроінтеграції. За його словами, залишилося кілька завдань, які необхідно виконати Верховній Раді у цьому напрямку до початку Вільнюського саміту, серед яких - прийняття змін у виборче законодавство, новий закон про прокуратуру.

У відповідь спікер українського парламенту запевнив віце-президента ЄП, що необхідні закони будуть розглянуті і прийняті на осінній сесії парламенту у вересні. На його думку, ці документи повинні бути підтримані конституційною більшістю.

Як повідомлялося, раніше Рибак також заявляв, що зазначені законопроекти будуть прийняті найближчим часом, проте, він звернув увагу на те, що є питання до законопроекту №2342 "Про внесення змін до законодавчих актів України щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні".

"Я думаю, що Європі треба знати менталітет українського народу. Те, що може підходити для інших держав, не підходить для українського народу", - сказав Рибак.

14 травня Верховна Рада України перенесла розгляд законопроекту №2342 "Про внесення змін до законодавчих актів України щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні".

"Що стосується законопроектів №№ 2342 і 2342-1 - ми на погоджувальній раді прийняли рішення перенести їхній розгляд", - сказав голова Ради на засіданні парламенту у вівторок.

Законопроект Кабміну №2342 передбачає внесення змін до низки законів, зокрема до Кодексу законів про працю і Кримінальний кодекс, згідно з яким в список дискримінаційних ознак включається сексуальна орієнтація. Законопроект вже розкритикували низка релігійних та громадських організацій. !zn

Читайте також:

Соціологи зафіксували дуже високий рівень нетерпимості до сексуальних меншин

Amnesty International звинуватила українську владу в гомофобії

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі