Радник Путіна назвав європейський вибір України "болючим самообманом"

Поділитися
Радник Путіна назвав європейський вибір України "болючим самообманом"
"За роки помаранчевого психозу з'явилося ціле покоління дипломатів і бюрократів, які за своїм ідеологічним уподобанням відпрацьовують антиросійський замовлення", - стверджує Сергій Глазьєв.

Радник президента Росії Володимира Путіна Сергій Глазьєв переконаний, що проти входження України в Митний союз виступають ангажовані українські чиновники та експерти, "відпрацьовують антиросійське

"Мільйони працівників промисловості, з якою ми співпрацюємо і яка пов'язана з Росією тисячами зв'язків, хочуть (вступу України в МС - ред.). Це ракетобудівники, суднобудівники, хіміки, металурги, і особливо селяни та виробники харчової промисловості, продукція якого ніде, крім як у Росії, не має попиту", - заявив Глазьєв в опублікованому в середу інтерв'ю виданню Вести.иа.

"Не хочуть численні політологи та експерти, які протягом 20 років годуються на європейських і американських грантах. Вони на гроші замовників виконують певну політичну задачу. Крім того, за роки помаранчевого психозу з'явилося ціле покоління дипломатів і бюрократів, які за своїм ідеологічним уподобанням відпрацьовують антиросійський замовлення", - стверджує радник лідера РФ.

ТАКОЖ: О комплексе мер по вовлечению Украины в евразийский интеграционный процесс

За його словами, "це люди, далекі від економіки і реального життя, не знають по-справжньому історію своєї країни, відірвані від духовних традицій і, по суті, ангажовані".

"Але масштаб заангажованості, присутній в Києві, створює ефект, що нібито Україна не хоче. Коли я слухаю міністра закордонних справ, який говорить, що вся Україна за європейський вибір, то не зрозумію, про яку країну він говорить. Адже соціологічні опитування українських соціологічних служб говорять про інше: 35% громадян віддають перевагу Європейський союз і 40% - за Митний союз. Тому говорити, що всі, як один, хочуть, це якийсь хворобливий самообман", - заявив Глазьєв.

Нагадаємо: 28-29 листопада у Вільнюсі відбудеться саміт Східного партнерства, на якому Україна може підписати Угоду про асоціацію з Європейським Союзом, складовою частиною якої є створення зони вільної торгівлі. Підписання відбудеться, якщо Київ виконає вимоги Брюсселя: припинення політичних переслідувань опозиції та проведення реформ.

Тим часом Україна має намір продовжити співпрацю з Митним союзом (Росія, Білорусь, Казахстан) у рамках своїх можливостей. Представники вищих органів влади неодноразово називали МС "торгівельним партнером номер один для України". Однак Угода про асоціацію з ЄС виключає можливість вступу України до Митного союзу. !zn

Читайте також:

Російський план, осмислений і нещадний

Регіонал Колесніченко запропонував Раді законопроект про відмову України від курсу євроінтеграції

Серед російськомовних підтримка незалежності України вдвічі менше, ніж у цілому по країні

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі