Обама назвав умови подолання кризи в Україні

Відео
Поділитися
Обама назвав умови подолання кризи в Україні
За словами глави американської держави, уряд має бути сформований за участю представників опозиції

Президент США Барак Обама сподівається, що в Україні буде сформовано більш легітимний уряд, а влада зрозуміє, що люди прагнуть брати участь у визначенні власної долі. Про це Обама заявив в рамках відео-конференції.

Коментуючи питання щодо ситуації в Україні, Обама зазначив, що США ведуть активний діалог з опозицією і урядом.

"Ми переконані, що, по-перше, правила, які обмежують протести і свободу слова, зрештою, є контрпродуктивними, і ми виступаємо проти цього", - заявив Обама.

"По-друге. Належить шлях реструктуризувати уряд України способом, який дозволить опозиції і людям на вулицях брати участь в підготовці до демократичного процесу, який створить більш легітимний і єдиний уряд. Це буде непросто, але ми намагаємося допомагати в переговорах на шляху до цієї мети", - додав президент США.

"Третє. У довгостроковій перспективі частина відбувається, є проявом того, що українці, вочевидь, дивляться на Європу і Захід, як партнерів у переході до більш вільної економіки, на основі вільного ринку. Очевидно, вони мають сильні історичні зв'язки з Росією і значні комерційні відносини з Росією, і ними не треба жертвувати", - заявив Обама.

ТАКОЖ: Обама підтримав мирний протест в Україні

На його думку, "чого українці не хочуть - і ми бачимо підтвердження цього на вулицях - так це щоб за закритими дверима був поставлений хрест на їх прагненні до вільного суспільства, інтегрованого в Європу".

"Ми вже бачили подібне в світі. Державам тепер важко діяти за старими правилами, які не враховують реальні надії звичайних людей", - додав він.

"Коли є інтернет, смартфони, Google-технології та інформація, що люди хочуть брати участь у визначенні власної долі. Тепер не можна обмежувати інформацію так, як раніше. Сподіваюся, що влада України визнає це, і все вирішиться мирно", - зазначив президент США. !zn

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі