Українські біженці в Німеччині та Польщі назвали умови для повернення додому – опитування

Поділитися
Українські біженці в Німеччині та Польщі назвали умови для повернення додому – опитування © EPA-EFE/ANTONIO PEDRO SANTOS
Питання безпеки та критичної інфраструктури залишаються головними.

Українські біженці, які внаслідок війни опинилися у Німеччині, Польщі або Чехії, називають найважливішими факторами для повернення в Україну безпеку та працюючу критичну інфраструктуру. Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології.

Зазначається, що на питання про умови повернення в Україну найбільше респондентів відповідали: "нормальна робота критичної інфраструктури" (34%) і "безпека" (34%).

Також 26% опитаних біженців назвали серед факторів для повернення житлове питання (26%) та завершення повномасштабного вторгнення (26%).

Трохи менше біженців говорили про можливість знайти роботу (16%) та умови для дітей відвідувати школу чи садок (13%).

Опитування тривало з 20 по 26 квітня 2024 року на замовлення громадської організації Центр стратегічних комунікацій "Форум". У ньому взяли участь понад 800 громадян України, які виїхали за кордон після 24 лютого 2022 року і наразі мешкають у Німеччині, Польщі та Чехії.

Нагадаємо, в квітні соціологічна група «Рейтинг» провела опитування, згідно з яким більшість українців не вірить у закінчення війни в цьому році.  Таку думку висловили 60% респондентів. Водночас 26% українців вважають, що війна завершиться менше ніж за рік.

 

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі