Корпорація IBM в односторонньому порядку розірвала угоди з однією з найбільших IT-компаній Росії

Поділитися
Однією з причин розриву співпраці IBM з "Ланіт" можуть бути санкції США © kprf-irkutsk.ru
IBM не називає причини розірвання співпраці з "Ланіт".

Президент однієї з найбільших російських IT-компаній "Ланіт" Георгій Генс заявив, що американська корпорація IBM в односторонньому порядку розірвала партнерські угоди з "Ланіт", які були укладені ще в 1994 році.

За словами Генса, ще 16 квітня віце-президент IBM Чад Різ повідомив свого російського партнера про закінчення дії угод між "Ланіт" і IBM через три місяці. З 16 липня "Ланіт" позбувся статусів "системний інтегратор" та "постачальник рішень" IBM, також припинили дію основне партнерську угоду IBM PartnerWorld і авторизація "Ланіт" у якості партнера за надання гарантійних послуг IBM. Причини розірвання американська корпорація не вказує, повідомляє "Коммерсантъ".

"Мінливі потреби замовників вимагають від нас адаптації до нових умов, що природним чином призводить до зміни існуючих відносин з нашими партнерами", - сказала представник IBM Ольга Проскурякова.

Повідомляється, що "Ланіт" приносив IBM близько 5% усієї виручки в Росії. Загальний дохід представництва IBM в РФ в 2014 році зріс на 24%, до 9,1 млрд руб., а чистий прибуток склав 3 млрд руб.

На думку учасників ринку, однією з причин розриву співпраці IBM з "Ланіт" можуть бути санкції США.

Читайте також: Найбільші банки Росії скорочують персонал західних "дочок" через санкції - ЗМІ

Санкції проти Росії вводилися США, Євросоюзом та деякими іншими країнами (Австралією, Японією, Канадою, Норвегією і так далі) в декілька етапів в 2014 році. Після анексії Криму США і ЄС ввели персональні санкції проти політиків та інших громадян Росії і України, які відповідальні за схвалення підриву територіальної цілісності України.

Санкції більш високого рівня - економічні, були введені влітку 2014 року, після проголошення на території України за підтримки Росії "республік ДНР і ЛНР", а також початку бойових дій, поставок військової техніки для проросійських сепаратистів через кордон України, у чому Росію неодноразово звинувачувала Україна і НАТО.

Після ескалації конфлікту на Сході України взимку 2015 року, через місяці після підписання і невиконання Мінських угод, список персональних санкцій був розширений.

Економічні секторальні санкції ЄС і США щодо РФ включають обмеження у сфері кредитування банків, оборонних підприємств і підприємств нафтопромисловості. Також введені обмеження на поставки в РФ зброї і військової техніки, військових технологій і технологій подвійного призначення, а також високотехнологічного обладнання та технологій для нафтовидобутку.

На даний момент список санкцій ЄС, за інформацією "Інтерфакс-Україна", включає в себе 151 людину і 37 компаній.

У відповідь на санкції Заходу Росія також ввела обмежувальні заходи: ввела заборону на поставки практично всієї харчової продукції із західних країн, а також створила відповідний список нев'їзних до Росії громадян США та ЄС.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі