ФДМУ реалізує в системі "Прозорро.Продажи" завод олігарха з РФ з виробництва м'ясної оболонки ПрАТ "ПентоПак"

Поділитися
ФДМУ реалізує в системі © Фото з відкритих джерел
Стартова ціна підприємства складає 203,7 млн грн.

Фонд державного майна України затвердив стартову ціну заводу, стягнутого в дохід держави, у російського підсанкційного олігарха Івана Саввіді завод з виробництва м'ясної оболонки ПрАТ "ПентоПак" (Бориспіль) у сумі 203,7 млн грн. Онлайн-аукціон заплановано на 31 травня, повідомляє сайт ФДМУ.

"За 12 санкційними активами вже перераховано понад 32 млн грн до Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. "ПентоПак" - прибутковий бізнес із потужним експортним потенціалом, який продовжить цю важливу місію", - сказав голова Фонду Віталій Коваль.

У системі "Прозорро.Продажі" опубліковано інформацію про продаж 100% акцій підприємства.

За даними ФДМУ, завод забезпечує повний цикл виробництва упаковки для м'ясної продукції.

"ПентоПак" виробляє багатошарову синтетичну термозбіжну оболонку, застосовуючи передові технології. Серед клієнтів підприємства – відомі українські бренди, такі як "Рудь", "Глобино", "М'ясна гільдія", а також замовники із понад 30 країн світу.

Наголошується, що підприємство зберегло 193 робочих місця, не має заборгованості із заробітної плати та перед бюджетом. Компанія планує модернізацію виробництва та вихід на нові ринки пакувальних матеріалів для молочної промисловості, переробки риби та упаковки кормів для тварин.

У лютому 2024 року, ВАКС ухвалив рішення про конфіскацію майна російського олігарха Івана Саввіді та передачу 100% акцій "ПентоПак" державі, оскільки олігарх має тісні зв'язки з керівництвом РФ і надає підтримку окупаційній владі на тимчасово захоплених територіях.

Раніше ми писали про те, що після повномасштабного вторгнення десятки міжнародних компаній заявили про звільнення з російських ринків і оголосили про бажання підтримати Україну. Дехто навіть зголосився спрямувати кошти на допомогу нашій державі. Але окремі міжнародні важкоатлети вирішили всидіти на двох стільцях. Наприклад, нафтогазовий гігант Royal Dutch Shell з початку повномасштабної війни не припиняв співробітництва з РФ, хоч і заявив про створення фонду на підтримку України. Причина дуже прозаїчна — війна війною, а структури Shell мали як мінімум три великі проекти з росіянами: частки в «Сахалін-2» і «Салім Петролеум», а також участь у «Каспійському трубопровідному консорціумі».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі