Як у Пирогові Масницю зустрічали

ZN.UA Фото
Поділитися
Проводжали зиму весело та гамірно.

У Національному музеї народної архітектури та побуту України, відповідно до українських традицій, святкували Масницю

Адже ще наші предки вірили, шо чим краще вони проведуть зиму та зустрінуть весну, тим врожайнішим буде рік, а їх оминуть усілякі хвороби та негаразди. До того ж Масниця - це можливість посвяткувати та позабавлятися востаннє перед Великим Постом. Тож проводжали весело і гамірно.

Саме так: гучно, яскраво та радісно, зі сміхом і жартами, традиційними народними забавами, рухливими іграми, розвагами, хороводами, дзвінкими веснянками, веселими конкурсами,  святкували Масницю у найбільшому скансені України. Усі, хто завітав на свято, міг не лише побачити цікавий традиційний обряд "Колодій", але й безпосередньо взяти в ньому участь. Гості  свята із задоволенням водили хороводи, співали веснянки разом з учасниками відомих фольклорних колективів. Звісно, яка Масниця без вареників? Ними, а ще налисниками з різноманітними начинками, справжнім козацьким кулішем, стравами на грилі та іншою смакотою пригощали на святі. Народні майстри також не залишилися осторонь цього свята. Вони представили свої рукотвори на Масничному ярмарку, де всі бажаючі могли  помилуватись їхніми роботами і придбати сувеніри на згадку. Кульмінацією свята стало спалювання опудала "Кострубатого діда", що уособлює зиму та злі сили.

Нагадаємо, цьогоріч святкування Масляної розпочалось 11 березня та триватиме до 17 березня. На Масляному тижні традиційно влаштовують гучні гуляння та печуть млинці.
 
 
 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 33
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
dotsyk
25 Вересня 2013, 22:05
Плагіат скрізь і всюди - це вже просто норма. 99% укр. науки - це суцільний плагіат. "Науковці" передпенсійного віку - переписують в найближчих сусідів (російських науковців), бо ж іншими мовами не володіють, ті що молодші - в іноземних виданнях, бо вони як мінімум англійську в школі вичли:). Я коли свою роботу писав, то цитував стосами - по 5-6 джерел на одну цитату (слово-в слово), а там хай самі розбираються, хто в кого злизав;) Що стосується даної статті, то "поважна професура", а тим паче академіки вже давно нічого не пишуть, а просто свої прізвища вписують в роботи своїх аспірантів. Хіба це не загальновідомий факт? Оце є в людей час ще й індекси посилань розглядати і самолюбуватись. Просто кумедно. Та вчить той, хто сам нічого не вміє. Нормальні викладачі - це ті, хто має адекватні заробітки і працює в реальному секторі, а викладає так для душі, досвідом з молоддю ділиться. І в таких людей точно немає часу на всю цю єрись - вишукування плгіаторів чи ще щось. І не розумію я навіщо з кожного предмету по десятку, а то й сотні посібників. Були б реальні наукові заходи, як в медицині, наприклад, де не має ніяких заочних конференції, чи ще там якогось хламу, то всі б знали який ВУЗ якою проблематикою займається та своїх героїв в обличчя. Чомусь підручників з хірургії не буває стільки скільки з менеджменту чи ще там чого. Адекватним рішенням є робити реальні конференції, симпозіуми та обєднуватись з різних вузів для написання якісних посібників!!!
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі