"Шахтар" обіграв "Ворсклу" у фіналі Кубка України

© ФК Шахтер
Донеччани оформили золотий дубль.

У середу, 15 травня, у Рівному на стадіоні "Авангард" у рамках фінального матчу Кубка України з футболу сезону-2023/2024 зустрічалися полтавська "Ворскла" та донецький "Шахтар".

Донеччани впевнено провели поєдинок, забивши по голу головою у двох таймах. У першій половині гри відзначився Сікан після шикарної передачі від Азарова, а у другій 45-хвилинці Конопля забив після подачі з кутового.

Полтавці зуміли повернути інтригу в матч наприкінці, коли Ковталюк п'ятою точно завершив простріл з правого флангу, але на більше команда Долганського награти не зуміла – 1:2.

"Ворскла" – "Шахтар" - 1:2

Голи: Ковталюк, 85 – Сікан, 40, Коноплі, 55

"Ворскла": Ісенко, Крупський, Павлюк, Хрипчук, Пердута, Якубу (Нестеренко, 57), Скляр (Челядін, 67), М'якушко (Бацула, 57), Сіссоко (Феліпе Родрігес, 82), Кане, Степанюк (Ковталюк, 67).

"Шахтар": Різник, Азаров, Матвієнко, Бондар, Конопля, Степаненко, (Марлон Гомес, 73), Кевін, Криськів, Бондаренко, Зубков (Швед, 81), Сікан (Траоре, 81)

Попередження: Бацула, Хрипчук – Траоре, Криськів, Різник.

"Шахтар" виграв 14-й Кубок України в історії та обійшов за цим показником "Динамо", у якого 13 перемог.

Зазначимо, що Кубок України цього сезону розігрувався вперше за час повномасштабного вторгнення Росії.

Раніше повідомлялося про те, що "Шахтар" обіграв "Динамо" у дербі та достроково став чемпіоном України.