Куди звертатись, щоб повідомити про корупцію: НАБУ розповіло про фахівців в регіонах

Поділитися
Куди звертатись, щоб повідомити про корупцію: НАБУ розповіло про фахівців в регіонах © НАБУ
В Україні працюють три територіальних управління (ТУ) НАБУ - в Львові, Харкові та Одесі.

Національне антикорупційне бюро України опубліковало інформацію про свою структуру, повідомляє пресслужба відомства у Тelegram. Там розповіли, що для координації розслідувань та кращої комунікації із заявниками у регіонах НАБУ має територіальні управління (ТУ).

  • Львівське ТУ. Юрисдикція поширюється на Львівську, Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську, Хмельницьку області. У Львівському територіальному управлінні Національного бюро працює 8 співробітників та 15 детективів Головного підрозділу детективів.
  • Харківське ТУ. Управління працює над справами про корупцію у Харківській, Сумській, Полтавській, Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській, Донецькій області. У Харківському територіальному управлінні працює директор, його заступник, п’ять спеціалістів і детективи.
  • Одеське ТУ. Заяви про корупцію можуть подати мешканці Одеської, Херсонської, Миколаївської та Кіровоградської області. Одеське представництво НАБУ, так само як і аналогічні управління у Львові та Харкові, забезпечує комунікацію з громадськістю, опрацьовує інформацію від свідків та заявників щодо корупційних правопорушень, підслідних НАБУ, а також надає організаційну підтримку детективам у здійсненні розслідувань у південних регіонах України. Штатна чисельність працівників теруправління – сім осіб: директор, заступник директора та п’ять головних спеціалістів.

Раніше ми писали про те, що у Верховній Раді 13 травня зареєстрували два законопроєкти, якими планується внести зміни до статті 22 Бюджетного кодексу України щодо фінансового забезпечення діяльності Вищої кваліфікаційної комісії суддів і до Закону «Про судоустрій і статус суддів» щодо фінансового забезпечення діяльності ВККС. Документи отримали реєстраційні номери 11254 та 11255.

Надання ВККС статусу головного розпорядника бюджетних коштів на думку авторів законопроєкту покращить інституційну спроможність цього органу і надасть можливість бути активним реципієнтом міжнародної технічної допомоги. На жаль ініціатори законопроєкту нічого не пишуть про те, як ВККС вдавалося успішно справлятися з отриманням міжнародної технічної допомоги у 2010-2023 роках. І які проблеми виникли у ВККС саме зараз? До цього часу її бюджетні витрати без особливих проблем обслуговувала Державна судова адміністрація.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі