Гендиректор "Укроборонпрому" розказав, навіщо компанії потрібно більше грошей

Поділитися
Гендиректор
За його словами, виробництво може зрости втричі.  

Виробничий потенціал стратегічного державного підприємства "Українська оборонна промисловість" утричі більший, ніж наявний, і безпосередньо залежить від рівня фінансування. Із такими розрахунками поділився гендиректор "Укроборонпрому" Герман Сметанін під час Форуму оборонних індустрій Україна-ЄС у Брюсселі.

"Завдяки роботі Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості нам вдалося залучити значний обсяг українських коштів для масштабування виготовлення продукції, зокрема боєприпасів. Проте наші спроможності приблизно втричі вище наявного рівня фінансування, тому нам потрібно якомога більше "довгих" контрактів", – заявив він.

За його словами, наразі вже налагодили серійне виробництво артилерійських снарядів, а також мінометних мін радянських калібрів, але й поступово переходять до виготовлення боєприпасів калібрів НАТО – 60-мм мінометних мін.

Однак він додав, що потужностей у "Укроборонпрому", навіть за умови великого зростанням виробництва, недостатньо, щоб досягти обсягів випуску снарядів на відповідних підприємства РФ. 

Відповідно до поданої декларації, за попередній рік Сметанін отримав понад 5 млн грн зарплати – 2,14 млн грн на Заводі ім. Малишева і 2,83 млн грн в Укроборонпромі. Ще 1 млн грн він отримав як дохід від відчуження рухомого майна. Його дружина, письменниця Анфіса Сметаніна заробила 118 000 грн від продажу книжок.

 

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі