"Шахтар" не зумів перемогти у матчі з чотирма повітряними тривогами в УПЛ

Відео
© СК "Дніпро-1"
Донеччани не змогли здобути перемогу.

У неділю, 19 травня, у Дніпрі на стадіоні "Дніпро Арена" у рамках 29-го туру української Прем'єр-ліги зустрічалися "Дніпро-1" та донецький "Шахтар".

Донеччани на виїзді вийшли не основним складом, а поєдинок завершився нічиєю з рахунком 1:1.

Рахунок у поєдинку відкрив Філіппов, який скористався помилкою Педріньо та переграв молодого дебютанта "гірників" Твардовського.

А зрівняти результат "Шахтар" зумів наприкінці першого тайму, коли Марлон добив м'яч після помилки кіпера "Дніпра-1".

Зазначимо, що поєдинок чотири рази переривався через оголошення повітряної тривоги в Дніпрі.

Стартовий свисток матчу пролунав о 15:30, а фінальний було дано о 19:57. Тривалість гри склала 4 години та 27 хвилин.

"Дніпро-1" – "Шахтар" – 1:1

Голи: Філіппов, 10 – Марлон, 44

"Дніпро-1": Волинець, Адамюк, Сваток, Сарапій, Пасіч, Бабенко, Рубчинський, Піхальонок, Очеретько, Леднєв (Гуцуляк, 60), Філіппов.

"Шахтар": Твардовський, Бондар (Лємкін, 76), Степаненко, Швед, Гочолеішвілі, Сікан, Педріньо, Міроші, Назарина (Бондаренко, 90+1), Марлон (Кевін, 84), Невертон (Криськів, 84).

Нагадаємо, що "Шахтар" у минулому турі обіграв "Динамо" та достроково став чемпіоном України. Дніпряни йдуть на четвертому місці, маючи 49 очок.

Раніше повідомлялося про те, що "Дніпро-1" відмовився переносити домашній матч із "Динамо" до Києва.