У "Київтеплоенерго" придумали, який ще платіж можна брати з киян

Поділитися
У
Платіж слід шукати у блоці центральне опалення, хоча плата є послугою гарячого водопостачання. Навіть якщо власник квартири користується бойлером.

Комунальне підприємство "Київтеплоенерго" надало роз’яснення щодо нових нарахувань за теплову енергію, які з'явилися у платіжках киян. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

"Згідно зі змінами до урядової Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг №315, з грудня 2021 року у платіжках КП «Київтеплоенерго» з’явився новий рядок – ФСГ (функціонування системи гарячого водопостачання будинку). Це оплата теплової енергії, яку будинок споживає для роботи внутрішньої системи гарячого водопостачання та рушникосушарок. Її розмір залежить від типу та інженерної конструкції системи гарячого водопостачання (ГВП) і в травні становить у середньому 46,5 грн у Києві", - йдеться в повідомленні.

Нарахування здійснюватимуть для всіх будинків міста, обладнаних системою ГВП. Навіть якщо власник квартири користується бойлером, а в будинку є внутрішня система ГВП, то плата за її функціонування все одно нараховується відповідно до чинних законодавчих норм.

Хоча рядок ФСГ зазначається у блоці "Теплова енергія" (ЦО), однак плата нараховується упродовж усього року, коли надається послуга гарячого водопостачання.

"Наприклад, у квартирі площею 45,3 кв. м за адресою вул. Шолом-Алейхема, 6 у травні 2022 року за ФСГ витрачено 0,0175 Гкал (розподілено на основі даних про споживання будинком теплової енергії відповідно до площі квартири, особливостей системи ГВП будинку та способу обчислення ФСГ, визначеного Методикою № 315). Рядок ФСГ зазначено у блоці «Теплова енергія». Нарахована плата становить 28,95 грн", - роз'яснили в міській адміністрації.

Нагадаємо, ще в серпні 2021 року до АМКУ почали надходити численні звернення киян щодо нарахування їм у платіжках КП "Київтеплоенерго" додаткових сум за минулий період, підставою для чого, начебто, стали рекомендації АМКУ. При чому перерахування у цих платіжках відбувалося переважно у бік збільшення та без належного обґрунтування підстав для цього.

У вересні підрозділ АМКУ завів також справу на КП – за нарахування пені споживачам-боржникам, що заборонено на період карантину.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі